середа, 23 вересня 2015 р.

Звички, які призводять до випадання волосся

Наші щоденні звички, – від улюбленої зачіски до раціону харчування, – впливають на силу і красу наших волосся. Звички, які призводять до випадання волосся

Випадання волосся – процес природний. Але в тому випадку, якщо на гребінці ви виявили не одну-дві волосинки, а досить значну їх кількість, слід переглянути свої звички по догляду за волоссям.
 Звички, які можуть спровокувати випадання волосся. 

 1. Неправильне миття голови. Багато хто з нас миють волосся гарячою водою, щоб позбутися головного болю, однак, це груба помилка. Гаряча вода робить волосся крихкими. Так що голову краще мити теплою водою, а потім ще і обполіскувати волосся прохолодною.

 2. Неправильне розчісування. Не розчісуйте волосся, поки вони повністю не висохли. Це робить коріння слабкими і порушує структуру волосся.

 3. Тугі зачіски. Дреди, африканські косички, кінські хвости – ці зачіски вкрай небезпечні для коренів волосся. Уникайте занадто туго стягувати волосся.

 4. Зловживання продуктами для стайлінгу. Надлишок мусів, гелів і лаків неабияк погіршує стан волосся.

 5. Жорсткі дієти. Це ще один найлютіший ворог наших волосся. Не обмежуйте у вашому раціоні кількість білків – це головний будівельний матеріал " нашого волосся.

Джерело:https://ukr.media/

Немає коментарів:

Дописати коментар