пʼятниця, 25 вересня 2015 р.

10 ПОРАД ДЛЯ СХУДНЕННЯ ВІД ІНДІЙСЬКИХ МУДРЕЦІВ

  В індійських філософських вченнях їжа є незамінним джерелом енергії для нашого тіла, а травлення – способом «вилучення розуму з їжі». Щоб тіло навчилося витягувати цей розум і енергію, індійські мудреці радять дотримуватися деяких правил «ідеального травлення». Детальніше читайте у “Країні Здоров’я“.


1. Їжте в спокійній обстановці
 Сідаючи за стіл, навіть якщо це всього лише на 15 хвилин, необхідно відкласти всі інші справи і повністю зосередитися на процесі прийому їжі.

 2. Після кожного прийому відпочивайте по кілька хвилин
 Якщо після прийому їжі, перш ніж повернутися до активної діяльності, ви відпочинете протягом 5-10 хвилин, то травний процес буде протікати без жодних зусиль, а ви відчуєте прилив енергії.

 3. Завжди їжте сидячи
 Сидяча поза, згідно індійським вченням, сприяє розслабленню травного тракту, допомагає зосередитися на процесі прийняття їжі і підсилює почуття задоволення. Навіть якщо ви збираєтеся з’їсти всього лише яблуко, краще зробити це сидячи. 

4. Не їжте, коли ви засмучені
 Якщо ви чимось засмучені і настав час їжі, почекайте моменту, поки ви не відновите душевну рівновагу, поки не відчуєте, що повністю заспокоїлися.

 5. Уникайте переїдання
Індійські мудреці стверджують, що людина має з’їдати приблизно 3/4 того, що може вмістити його шлунок. Якщо ви з’їдаєте більше, ви не залишаєте місця для нормальної роботи шлунка, від чого будете почувати себе втомленою.

 6. Уникайте холодних напоїв
Згідно індійським вченням, холодні напої зменшують інтенсивність травлення.

 7. Не розмовляйте, коли ви пережовуєте їжу 
Коли ви їсте, всі ваші відчуття повинні бути спрямовані всередину. Вести спокійну бесіду за обіднім столом, звичайно, можна, але от обговорювати гострі питання і сперечатися вкрай не рекомендується.

 8. Їжте з помірною швидкістю
 Приділивши достатньо часу пережовування їжі, ви отримаєте більше задоволення від їжі і полегшите роботу своєму шлунку.

 9. Не їжте, поки не перетравиться те, що ви з’їли під час попереднього прийому
 Постійні перекушування призводять до утворення «ама» – застійної негативної енергії. Якщо ви постійно перекушуєте, то будете почувати себе злегка втомленою.

 10. Харчуйтеся тільки свіжоприготованою їжею
 Свіжоприготовані продукти мають найвищу інформаційну цінність, вони сприяють утворенню «аджаса» – доброчинної цілющої енергії. А розігріта їжа, навпаки, сприяє утворенню «ама».

Джерело:http://zdorovia.com.ua/

Немає коментарів:

Дописати коментар