субота, 26 вересня 2015 р.

9 продуктів, які борються зі старінням

Якщо ви не хочете виглядати старше свого віку, включіть в своє меню продукти, які боротимуться з першими ознаками старіння, а також захищати шкіру від фотостаріння в теплу пору року.


 Зелень - не тільки ідеальний інгредієнт для салатів, але й продукт, який у спекотний час захищає шкіру від сонячних опіків і передчасного старіння. Зелень відрізняється високим вмістом вітаміну А, який захищає шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів, запобігає сухості та подразненню, а також бореться з акне і допомагає зберегти шкіру зволоженою. Якщо хочеш мати чисту шкіру без зморшок і завжди виглядати свіжою, їж зелень принаймні два рази на день. 

 Чай ройбуш не містить цукру та кофеїну. Це здорова альтернатива чорному чаю та каві, які можуть вмить підвищити твій енергетичний рівень. Антиоксиданти, знайдені в чаї ройбуш, допомагають запобігти сонячним опікам і передчасному старінню, знижують артеріальні пошкодження і знижують ризик серцево-судинних захворювань. Оскільки цей чай сам по собі солодкий, він також допомагає побороти тяжіння до солодкого. 

 Помідори Містять вітамін С та лікопін, які допомагають запобігти появі зморшок. Вони також містять багато води, що допомагає зберегти шкіру зволоженою і здоровою. Крім того, помідори багаті на вітаміни і містять мало цукру. Якщо ти схильна до появи акне протягом літніх місяців, налягай на помідори, вони допоможуть тобі вирішити і цю проблему. 

 Ожина Вибираючи між чорницею та ожиною більшість напевно віддасть перевагу чорниці. Хоча ожина містить більше антоціанів та флавонолів (два неймовірно потужних антиоксиданти), ніж чорниця. Ці антиоксиданти допомагають запобігти пошкодженню артерій і захищають шкіру від шкідливого випромінювання сонця. 

 Зелений чай Цей освіжаючий напій не тільки смачний, але й здоровий. Зелений чай містить антиоксидант галлат епігаллокатехін, який допомагає запобігти і боротися з деякими видами раку, включаючи рак шкіри. Він також захищає шкіру від шкідливого впливу сонячних променів, запобігає сонячним опікам і сприяє зменшенню зморшок. Зелений чай також є чудовим напоєм для бажаючих схуднути. 

  Червоний перець дієвий для боротьби з акне, але цей продукт також допомагає запобігти передчасному старінню й знизити ймовірність отримання сонячних опіків. Червоний перець також прекрасне джерело корисного для шкіри вітаміну С. Огірки 

Огірки складаються з води на 94%. Вони допомагають зберегти шкіру зволоженою і запобігають появі зморшок. Вживання огірків у спекотний сезон допомагає полегшити і запобігти сонячним опікам. Крім того, огірки багаті на вітамін С і клітковину й мають неймовірні протиракові властивості. 

 Полуниця Всі ягоди хороші джерела потужних антиоксидантів та основних вітамінів, але полуниця одна з найкращих. У полуниці багато вітаміну С, який діє як природний сонцезахисний крем і допомагає запобігти провисанню шкіри, а також появі зморшок і сонячних опіків. 

 Брокколі є одним з найкращих продуктів, які борються зі старінням і сонячними опіками. Брокколі також має потужні протиракові та омолоджувальні властивості і містить багато необхідних вітамінів, включаючи вітаміни А і С. У літній час брокколі допомагає запобігти зморшкам, спричиненим сонячним впливом і сонячними опіками.

Джерело:http://zdorovia.com.ua/

Немає коментарів:

Дописати коментар